Taekwon Do Trnava HWA-RANG header

Vitajte na stránke klubu
Taekwon Do HWA-RANG Trnava

Tréneri

Dominik Sawicki

Mgr. Dominik Sawicki

- Medzinárodný instruktor, IV. Dan
- Člen rady (Slovenská Taekwon-do Aliancia)
- Hlavný tréner a predseda klubu
- Predseda technického oddelenia STA
- Reprezentant SR
- Trénerská licencia 1. Triedy SR
- Trénerská licencia 3. Triedy TKD

Marián Ecker

Marián Ecker

- Asistent trénera
- Člen rady

Mat Gnsky

Mgr. Matus Génsky

- Asistent trénera
- I. Dan.

Matej Vanco

Matej Vanco

- Asistent trénera
- I. Dan.

Ing. Ján ČerniČka

Ing. Ján ČerniČka

- Asistent trénera
- I. Dan.

Žiaci


Technický stupeň:
10. Kup
 
Trénuje od: 11/2018
 
Číslo preukazu:
 
Technický stupeň:
9. Kup (25.3.2019)
 
Trénuje od: 11/2018
 
Číslo preukazu:
 
Technický stupeň:
10. Kup
 
Trénuje od: 11/2018
 
Číslo preukazu:
 
Technický stupeň:
9. Kup (25.3.2019)
 
Trénuje od: 11/2018
 
Číslo preukazu:
 
Technický stupeň:
8. Kup (25.3.2019)
 
Trénuje od: 11/2018
 
Číslo preukazu:
 
Technický stupeň:
6. Kup (25.3.2019)
 
Trénuje od: 10/2018
 
Číslo preukazu:
 
Technický stupeň:
10. Kup
 
Trénuje od: 10/2018
 
Číslo preukazu:
 
Technický stupeň:
8. Kup (25.3.2019)
 
Trénuje od: 9/2018
 
Číslo preukazu: 666
 
Technický stupeň:
2 Kup (1.12.2016)
 
Trénuje od: 2013 
 
Číslo preukazu: 212
 
 
Technický stupeň:
2 Kup (9.7.2016)
 
Trénuje od: 2013 
 
Číslo preukazu: 208
Národný rozhodca skupiny C
 
Technický stupeň:
I. Dan
 
Trénuje od: 2013
 
Číslo preukazu: 223

 

Technický stupeň:
10. Kup
 
Trénuje od: 11/2017
 
Číslo preukazu: 571

 

Technický stupeň:
8. Kup (25.4.2018)
 
Trénuje od: 11/2017
 
Číslo preukazu: 570

 

Technický stupeň:
8. Kup (25.3.2019)
 
Trénuje od: 9/2018
 
Číslo preukazu: 664
 
Technický stupeň:
8. Kup (25.3.2019)
 
Trénuje od: 9/2018
 
Číslo preukazu: 663
 
Technický stupeň:
8. Kup (25.3.2019)
 
Trénuje od: 9/2018
 
Číslo preukazu: 665
 
Technický stupeň:
8. Kup (25.3.2019)
 
Trénuje od: 9/2018
 
Číslo preukazu: 657
 
Technický stupeň:
9. Kup (13.12.2018)
 
Trénuje od: 9/2018
 
Číslo preukazu: 658
 
Technický stupeň:
8. Kup (25.3.2019)
 
Trénuje od: 9/2018
 
Číslo preukazu: 667
 
Technický stupeň:
10. Kup
 
Trénuje od: 9/2018
 
Číslo preukazu: 662

 

Technický stupeň:
8. Kup (25.3.2019)
 
Trénuje od: 9/2018
 
Číslo preukazu: 660
Technický stupeň:
7. Kup (25.3.2019)
 
Trénuje od: 9/2018
 
Číslo preukazu: 659
Technický stupeň:
8. Kup (25.3.2019)
 
Trénuje od: 9/2018
 
Číslo preukazu: 656
Technický stupeň:
5. Kup (25.3.2019)
 
Trénuje od: 9/2018
 
Číslo preukazu: 655
Technický stupeň:
10. Kup
 
Trénuje od: 2017
Technický stupeň:
10. Kup
 
Trénuje od: 1/2018
 
Číslo preukazu: 668
Technický stupeň:
8. Kup (13.12.2018)
 
Trénuje od: 1/2018
 
Číslo preukazu: 631
Technický stupeň:
8. Kup (25.3.2019)
 
Trénuje od: 10/2017
 
Číslo preukazu: 564
Technický stupeň:
7. Kup (25.3.2019)
 
Trénuje od: 10/2017
 
Číslo preukazu: 563
Technický stupeň:
9. Kup (25.4.2018)
 
Trénuje od: 10/2017
 
Číslo preukazu: 555
Technický stupeň:
6. Kup (25.3.2019)
 
Trénuje od: 10/2017
 
Číslo preukazu: 554
Technický stupeň:
7. Kup (13.12.2018)
 
Trénuje od: 5/2017
 
Číslo preukazu: 566
Technický stupeň:
9. Kup (19.4.2018)
 
Trénuje od: 9/2017
 
Číslo preukazu: 551
Technický stupeň:
5. Kup (25.3.2019)
 
Trénuje od: 9/2017
 
Číslo preukazu: 553
Technický stupeň:
5. Kup (25.3.2019)
 
Trénuje od: 11/2016
 
Číslo preukazu: 514
Technický stupeň:
2. Kup (7.7.2017)
 
Trénuje od: 10/2013
 
Číslo preukazu: 213
Technický stupeň:
I. Dan (24.4.2016)
 
Trénuje od: 2006
 
Číslo preukazu: 188

Úspechy

2018 Majstrovstvá Slovenska , Nitra – Matsogi 3.miesto
2018 Majstrovstvá Slovenska , Nitra – Tul 3.miesto
2018 Majstrovstvá Slovenska , Nitra – Point fighting 1.miesto
2018 Majstrovstvá Slovenska , Nitra – Tul 3.miesto
2018 Majstrovstvá Slovenska , Nitra – Point fighting 2.miesto
2018 Majstrovstvá Slovenska , Nitra – Tul 3.miesto
2014 Regionálna súťaž Tul, Sereď – Tul 2.miesto
2014 Medzinárodná súťaž Nitra Cup, Nitra – Tul 2.miesto
2014 Majstrovstvá Slovenska , Nitra – Tul 1.miesto
2014 Majstrovstvá Slovenska , Nitra – Matsogi 1.miesto
2014 Třeboň Open, Třeboň – Tul 2.miesto
 
2015 Medzinárodná súťaž Nitra Cup, Nitra – Tul 2.miesto
2015 Medzinárodná súťaž Nitra Cup, Nitra – Matsogi 3.miesto
2015 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Tul 3.miesto
2015 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Team Tul 2.miesto
2015 Majstrovstvá Slovenska , Sereď – Tul 1.miesto
2015 Majstrovstvá Slovenska , Sereď – Tul 3.miesto
 
2016 I. Kolo ligy pre talentovanú mládež, Lužianky – Tul 3.miesto
2016 I. Kolo ligy pre talentovanú mládež, Lužianky – Matsogi 1.miesto
2016 Nitra Cup, Nitra – Tul 2.miesto
2016 Nitra Cup, Nitra – Matsogi 3.miesto
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Tul 1.miesto
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Tul 3.miesto
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Matsogi 2.miesto
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Matsogi 3.miesto
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Team Matsogi 1.miesto
2016 Cup of Nation, Hatvan – Tul 3.miesto
2016 Cup of Nation, Hatvan – Matsogi 2.miesto
2016 Medzinárodná súťaž Lehel Vezér (Memoriál Nandor Eperjesi), Jászberény – Tul 2. miesto
2016 Majstrovstvá Slovenska , Košice – Matsogi 3.miesto
 
2017 I. Kolo ligy pre talentovanú mládež 2017, Sereď – Tul 1.miesto
2017 I. Kolo ligy pre talentovanú mládež 2017, Sereď – Matsogi 3.miesto

 

2018 Znojmo open, Znojmo – Matsogi 2.miesto
2018 Majstrovstvá Slovenska , Nitra – Point fighting 1.miesto
2018 Majstrovstvá Slovenska , Nitra – Tul 1.miesto
2018 Nitriansky pohár, Nitra – Pointfighting 1.miesto
2018 Cup of Nation, Hatvan – Matsogi 3.miesto
2018 Cup of Nation, Hatvan – Matsogi 3.miesto
 

 

2017 Majstrovstvá Slovenska , Nové Zámky – Matsogi 1.miesto
 
2018 Nitriansky pohár, Nitra – Pointfighting 2.miesto
2018 Znojmo open, Znojmo – Tul 1.miesto
2018 Znojmo open, Znojmo – Matsogi 3.miesto
2017 Majstrovstvá Slovenska , Nové Zámky – Matsogi 2.miesto
 
2018 Nitriansky pohár, Nitra – Tul 2.miesto
2018 Nitriansky pohár, Nitra – Pointfighting 3.miesto
2018 Cup of Nation, Hatvan – Matsogi 1.miesto
2018 Majstrovstvá Slovenska , Nitra – Matsogi 2.miesto

 

2017 Majstrovstvá Slovenska , Nové Zámky – Tul 1.miesto
2017 Majstrovstvá Slovenska , Nové Zámky – Matsogi 2.miesto
 
2018 Nitriansky pohár, Nitra – Pointfighting 1.miesto
2018 Znojmo open, Znojmo – Tul 2.miesto

 

2014 Majstrovstvá Slovenska , Nitra – Tul 1.miesto
 
2015 Slovenský pohár 1. kolo Ponte, Horne Orešany – Tul 2.miesto
2015 Prešov Open, Prešov – Matsogi 1.miesto
2015 Prešov Open, Prešov – Tul 2.miesto
2015 Slovenský pohár 2. kolo Ponte, Košice – Tul 1.miesto
2015 Slovenský pohár 2. kolo Ponte, Košice – Matsogi 2.miesto
2015 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Tul 2.miesto
2015 Znojmo open, Znojmo – Tul 3.miesto
2015 Medzinárodná súťaž Lehel Vezér (Memoriál Nandor Eperjesi), Jászberény – Matsogi 1. Miesto
2015 Medzinárodná súťaž Lehel Vezér (Memoriál Nandor Eperjesi), Jászberény – Tul 2. Miesto
2015 Medzinárodná súťaž Lehel Vezér (Memoriál Nandor Eperjesi), Jászberény – Pohár „Najlepšia mladšia žiačka“
2015 Majstrovstvá Slovenska , Sereď – Tul 2.miesto
2015 Majstrovstvá Slovenska , Sereď – Matsogi 1.miesto
2015 Mikulášsky Turnaj, Turňa nad Bodvou – Tul 1.miesto
2015 Mikulášsky Turnaj, Turňa nad Bodvou – Tul 1.miesto
2015 Mikulášsky Turnaj, Turňa nad Bodvou – Matsogi 1.miesto
2015 Mikulášsky Turnaj, Turňa nad Bodvou – Kopy na rýchlosť a čas 1.miesto
2015 Mikulášsky Turnaj, Turňa nad Bodvou – Pohár „Najlepšia žiačka“
 
2016 I. Kolo ligy pre talentovanú mládež, Lužianky – Tul 1.miesto
2016 I. Kolo ligy pre talentovanú mládež, Lužianky – Matsogi 1.miesto
2016 I. Kolo ligy pre talentovanú mládež, Lužianky – Pohár „Najlepšia žiačka“
2016 Nitra Cup, Nitra – Matsogi 1.miesto
2016 Nitra Cup, Nitra – Matsogi 1.miesto
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Tul 2.miesto
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Matsogi 2.miesto
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Matsogi 2.miesto
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Team Matsogi 2.miesto
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Team Tul 3.miesto
2016 Cup of Nation, Hatvan – Tul 1.miesto
2016 Cup of Nation, Hatvan – Matsogi 1.miesto
2016 Medzinárodná súťaž Lehel Vezér (Memoriál Nandor Eperjesi), Jászberény – Matsogi 1. miesto
2016 Medzinárodná súťaž Lehel Vezér (Memoriál Nandor Eperjesi), Jászberény – Tul 1. miesto
2016 Medzinárodná súťaž Lehel Vezér (Memoriál Nandor Eperjesi), Jászberény – Pohár „Najlepšia mladšia žiačka“
2016 Majstrovstvá Slovenska , Košice – Matsogi 1.miesto
2016 II. Kolo ligy pre talentovanú mládež, Sereď – Tul 1.miesto
2016 II. Kolo ligy pre talentovanú mládež, Sereď – Matsogi 2.miesto
2016 II. Kolo ligy pre talentovanú mládež, Sereď – Pohár „Najlepšia žiačka“
2016 Mikulášsky Turnaj, Turňa nad Bodvou – Tul 1.miesto
2016 Mikulášsky Turnaj, Turňa nad Bodvou – Matsogi 1.miesto
 
2017 I. Kolo ligy pre talentovanú mládež 2017, Sereď – Tul 2.miesto
2017 I. Kolo ligy pre talentovanú mládež 2017, Sereď – Matsogi 1.miesto
2017 Medzinárodná súťaž Nitra Cup, Nitra – Tul 1.miesto
2017 Medzinárodná súťaž Nitra Cup, Nitra – Tul 1.miesto
2017 Medzinárodná súťaž Nitra Cup, Nitra – Matsogi 1.miesto
2017 Medzinárodná súťaž Nitra Cup, Nitra – Pohár "Najlepšia staršia žiačka"
2017 Czech Open, Nymburg – Matsogi 3.miesto
2017 II. Kolo ligy pre talentovanú mládež 2017, Moldava nad Bodvou – Tul 1.miesto
2017 II. Kolo ligy pre talentovanú mládež 2017, Moldava nad Bodvou– Matsogi 1.miesto
2017 Cup of Nation, Hatvan – Tul 3.miesto
2017 Cup of Nation, Hatvan – Matsogi 1.miesto
2017 Sonkal Open, Praha – Matsogi 1.miesto
2017 Znojmo open, Znojmo – Tul 3.miesto
2017 III. Kolo ligy pre talentovanú mládež 2017, Košice– Tul 1.miesto
2017 III. Kolo ligy pre talentovanú mládež 2017, Košice – Matsogi 1.miesto
2017 III. Kolo ligy pre talentovanú mládež 2017, Košice – Pohár – najúspešnejšia žiačka 3. kola ligy, ročník 2017
2017 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Tul 2.miesto
2017 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Matsogi 1.miesto
2017 Medzinárodná súťaž Lehel Vezér (Memoriál Nandor Eperjesi), Jászberény – Matsogi 1. miesto
2017 Medzinárodná súťaž Lehel Vezér (Memoriál Nandor Eperjesi), Jászberény – Tul 3. miesto
2017 Majstrovstvá Slovenska , Nové Zámky – Tul 1.miesto
2017 Majstrovstvá Slovenska , Nové Zámky – Matsogi 1.miesto
 
2018 Nitriansky pohár, Nitra – Tul 1.miesto
2018 Nitriansky pohár, Nitra – Matsogi 1.miesto
2018 Nitriansky pohár, Nitra – Pohár – najúspešnejšia žiačka
2018 Cup of Nation, Hatvan – Tul 1.miesto
2018 Cup of Nation, Hatvan – Matsogi 2.miesto
2018 Znojmo open, Znojmo – Tul 1.miesto
2018 Znojmo open, Znojmo – Matsogi 1.miesto
2018 Znojmo open, Znojmo – Pohár – najúspešnejšia žiačka
2018 Majstrovstvá Slovenska , Nitra – Matsogi 1.miesto
2018 Majstrovstvá Slovenska , Nitra – Tul 2.miesto
 
 
Ocenenia Alexandra Eckerová
 
2016 Najúspešnejšia žiačka Slovenskej Taekwon-Do Aliancie v Taekwon-Do I.T.F.
2016 Najúspešnejšia žiačka Ligy pre talentovanú mládež za rok 2016
2017 Najúspešnejšia žiačka a najlepšia športovkyňa Slovenskej Taekwon-Do Aliancie v Taekwon-Do I.T.F.
 
 
 
 

 

2014 Majstrovstvá Slovenska , Nitra – Tul 3.miesto
 
2015 Prešov Open, Prešov – Tul 3.miesto
2015 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Tul 3.miesto
2015 Majstrovstvá Slovenska , Sereď – Tul 2.miesto
 
2016 I. Kolo ligy pre talentovanú mládež, Lužianky – Tul 1.miesto
2016 I. Kolo ligy pre talentovanú mládež, Lužianky – Matsogi 1.miesto
2016 I. Kolo ligy pre talentovanú mládež, Lužianky – Pohár „Najlepší junior“
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Tul 2.miesto
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Matsogi 2.miesto
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Team Matsogi 1.miesto
 
 
2006 Slovenská liga – Tul 3.miesto
 
2007 Pohár Frýdek Místek- Tul 1.miesto
2007 Pohár Frýdek Místek- Matsogi 3.miesto
2007 Vianočný pohár, České Budějovice – Tul 1.miesto
2007 Majstrovstvá Slovenska, Slovenská Ľubča – Matsogi 2.miesto
2007 Majstrovstvá Slovenska, Slovenská Ľubča – Tul 1.miesto
2007 Sila Jednoty, Košice – Matsogi 3.miesto
2007 Sila Jednoty, Košice – Tul 1.miesto
2007 Nitra Cup, Nitra – Tul 1.miesto
2007 Nitra Cup, Nitra – Matsogi 3.miesto
 
2008 Nitra Cup, Nitra - Matsogi 2.miesto
2008 Nitra Cup, Nitra - Matsogi 3.miesto
2008 Nitra Cup, Nitra - Matsogi 3.miesto
2008 Nitra Cup, Nitra - Tul 1.miesto
 
2009 Sila Jednoty, Košice – Tul 2.miesto
2009 Sila Jednoty, Košice – Tul 2.miesto
2009 Sila Jednoty, Košice – Matsogi 2.miesto
2009 Nitra Cup, Nitra – Tul 1.miesto
2009 Třeboň Open, Třeboň – Tul 3.miesto
 
2010 Majstrovstvá Slovenska, Slovenská Ľubča – Matsogi 2.miesto
2010 Majstrovstvá Slovenska, Slovenská Ľubča – Tul 2.miesto
2010 Sila Jednoty, Košice – Tul 3.miesto
2010 Znojmo open, Znojmo – Tul 3.miesto
 
2011 Nitra Cup, Nitra – Matsogi 3.miesto
2011 Nitra Cup, Nitra – Tul 2.miesto
 
2012 Nitra Cup, Nitra – Tul 1.miesto
2012 Nitra Cup, Nitra – Matsogi 3.miesto
2012 Nitra Cup, Nitra – Matsogi 3.miesto
2012 Sila Jednoty, Košice – Tul 1.miesto
2012 Sila Jednoty, Košice – Matsogi 2.miesto
2012 Sila Jednoty, Košice – Matsogi 3.miesto
2012 Majstrovstvá Slovenska, Bratislava  (Slovak Open) – Tul 1.miesto
2012 Majstrovstvá Slovenska, Bratislava (Slovak Open) – Matsogi 1.miesto
2012 Majstrovstvá Slovenska, Bratislava (Slovak Open) – Team T-ki 1.miesto
2012 Majstrovstvá Slovenska, Bratislava (Slovak Open) – Team Matsogi 2.miesto
2012 Majstrovstvá Slovenska, Bratislava (Slovak Open) – Wirok 2.miesto
 
2013 Třeboň Open, Třeboň – Wirok 3.miesto
2013 Slovakia Open, Bratislava – Wirok 2.miesto
 
2014 Serbia Open, Bačka Topola – Tul 1.miesto
2014 Sonkal Open, Praha – Tul 3.miesto
2014 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Tul 1.miesto
2014 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Wirok 1.miesto
2014 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Pohár „Najlepší senior“
2014 Medzinárodná súťaž Lehel Vezér, Jászberény – Tul 2. miesto
2014 Moravia Open, Frýdek Místek – Tul 1.miesto
2014 Majstrovstvá Slovenska , Nitra – Tul 1.miesto
2014 Majstrovstvá Slovenska , Nitra – Tul 3.miesto
2014 Majstrovstvá Slovenska , Nitra – Wirok 1.miesto
2014 Třeboň Open, Třeboň – Tul 3.miesto
2014 Třeboň Open, Třeboň – Wirok 1.miesto
 
2015 Serbia Open, Bačka Topola – Tul 1.miesto
2015 SLO Open 1. st, Braslovče – Tul 3.miesto
2015 Prešov Open, Prešov – Tul II. Dan 1.miesto
2015 Prešov Open, Prešov – Tul III. Dan 1.miesto
2015 Prešov Open, Prešov – Wirok 2.miesto
2015 Prešov Open, Prešov – Pohár „Najlepší senior“
2015 Medzinárodná súťaž Nitra Cup, Nitra – Tul II. Dan 3.miesto
2015 Medzinárodná súťaž Nitra Cup, Nitra – Tul III. Dan 1.miesto
2015 Medzinárodná súťaž Nitra Cup, Nitra – Wirok 1.miesto
2015 Majstrovstvá Slovenska, Senec (Slovak Open) – Tul 3.miesto
2015 Majstrovstvá Slovenska, Senec (Slovak Open) – Team Tul 3.miesto
2015 Majstrovstvá Slovenska, Senec (Slovak Open) – Wirok 1.miesto
2015 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Tul 3.miesto
2015 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Team Tul 2.miesto
2015 Medzinárodná súťaž Lehel Vezér (Memoriál Nandor Eperjesi), Jászberény – Wirok 1. miesto
2015 Medzinárodná súťaž Lehel Vezér (Memoriál Nandor Eperjesi), Jászberény – Tul 2. miesto
2015 Medzinárodná súťaž Lehel Vezér (Memoriál Nandor Eperjesi), Jászberény – T-Ki 3. miesto
2015 Majstrovstvá Slovenska , Sereď – Tul 1.miesto
2015 Majstrovstvá Slovenska , Sereď – Tul 1.miesto
2015 Majstrovstvá Slovenska , Sereď – Wirok 1.miesto
2015 Majstrovstvá Slovenska , Sereď – Matsogi 2.miesto
2015 Majstrovstvá Slovenska , Sereď – Matsogi 2.miesto
2015 Majstrovstvá Slovenska , Sereď – Matsogi 3.miesto
2015 Mikulášsky Turnaj, Turňa nad Bodvou – Tul 1.miesto
2015 Mikulášsky Turnaj, Turňa nad Bodvou – Wirok 1.miesto
2015 Mikulášsky Turnaj, Turňa nad Bodvou – Matsogi 2.miesto
2015 Mikulášsky Turnaj, Turňa nad Bodvou – Matsogi 2.miesto
2015 Mikulášsky Turnaj, Turňa nad Bodvou – Pohár „Najlepší senior“
 
2016 Czech Open, Nymburg – Wirok 3.miesto
2016 Czech Open, Nymburg – Matsogi 3.miesto
2016 Nitra Cup, Nitra – Tul 1.miesto
2016 Nitra Cup, Nitra – Wirok 1.miesto
2016 Nitra Cup, Nitra – Matsogi 1.miesto
2016 Nitra Cup, Nitra – Matsogi 3.miesto
2016 Nitra Cup, Nitra – Pohár „Najlepší senior“
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Tul 1.miesto
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Tul 1.miesto
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Wirok 1.miesto
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Matsogi 2.miesto
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Matsogi 2.miesto
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Pohár „Najlepší senior“
2016 Medzinárodná súťaž Lehel Vezér (Memoriál Nandor Eperjesi), Jászberény – Wirok 1. miesto
2016 Medzinárodná súťaž Lehel Vezér (Memoriál Nandor Eperjesi), Jászberény – Tul 1. miesto
2016 Majstrovstvá Slovenska , Košice – Wirok 1.miesto
2016 Majstrovstvá Slovenska , Košice – Tul 2.miesto
2016 Mikulášsky Turnaj, Turňa nad Bodvou – Tul 1.miesto
2016 Mikulášsky Turnaj, Turňa nad Bodvou – Wirok 1.miesto
2016 Mikulášsky Turnaj, Turňa nad Bodvou – Matsogi 1.miesto
 
Ocenenia Dominik Sawicki
 
2010 Rozhodcovské ocenenie Znojmo Open, Znojmo
2012 Rozhodcovské ocenenie Slovak Open
2013 Ocenenie za dosiahnutú prácu v Slovenskej Taekwon-Do Aliancií, Nitra
2014 Rozhodcovské ocenenie Znojmo Open, Znojmo
2014 Ocenenie za výborne športové výsledky v roku 2014, Nitra
2014 Ocenenie za dosiahnutú prácu v Slovenskej Taekwon-Do Aliancií, Nitra
2015 Rozhodcovské ocenenie SLO Open, Braslovče
2015 Ocenenie za dosiahnutú prácu v Slovenskej Taekwon-Do Aliancií, Nitra
2016 Najúspešnejší senior Slovenskej Taekwon-Do Aliancie v Taekwon-Do I.T.F.
2018 Ocenenie Športovec roka 2018: kategória, Tréner roka 2018 pre TTSK
Powered by CouchCMS